Internet Protector

www.playshop.pl Internet Protector 2004: pozwala na znaczące zwiększenie bezpieczeństwa komputera i dokumentów poprzez wszechstronną kontrolę zainstalowanych programów, internetu i sieci lokalnej.

Podstawowe funkcje programu:
- Programy
- Internet
- Sieć lokalna
Programy
Funkcje z działu Programy pozwalają na szczegółową kontrolę zainstalowanych programów pod kątem ich bezpieczeństwa. Dostępne są funkcje bieżącego monitorowania i podglądu listy programów mogących wymagać weryfikacji, a także narzędzie pozwalające na odnalezienie podejrzanych aplikacji znajdujących się na twardym dysku.

Internet
Funkcje z działu Internet udostępniają skuteczną ochronę przed włamaniami do komputera, dostarczają również narzędzia do podglądu bieżących połączeń oraz mechanizmy identyfikujące. Dzięki tym funkcjom możliwy jest podgląd bieżących połączeń internetowych, testowanie systemu, blokowanie podejrzanych adresów IP oraz identyfikacja potencjalnych włamywaczy, a także analizowanie e-maili i zabezpieczenie przed dialerami.

Sieć lokalna
Funkcje z działu Sieć lokalna umożliwiają podgląd i kontrolę bieżącego stanu zasobów udostępnianych innym użytkownikom sieci lokalnej. Dzięki tym funkcjom możliwy jest podgląd oraz monitorowanie wszystkich zmian w udostępnianych zasobach, informowanie o plikach otwartych na komputerze użytkownika przez inne osoby oraz o sesjach aktualnie nawiązanych z komputerem.

Wymagania sprzętowe:
- Procesor: 166Mhz
- RAM: 32Mb
- HDD: 100MB
- System: WINDOWS 98/ME/NT/XP