ET Backup

ET Backup: bo Twoje dane są najcenniejsze! Czy wiesz, że całkowita utrata danych w firmie kończy się prawie zawsze bankructwem, a dla użytkownika domowego wiąże się z równie poważnymi konsekwencjami? Żyjemy w świecie, w którym najcenniejsza jest informacja, najcenniejsze są dane. Każdy ubezpiecza swój samochód, mieszkanie, siebie, ale praktycznie nikt nie zabezpiecza swoich danych. Kiedy dane są tracone, bo zawiódł sprzęt lub człowiek, wówczas okazuje się jak bardzo są one cenne i wartościowe.

Czy chcesz spać spokojnie i nie rwać sobie włosów z głowy, bo padł twardy dysk, a Twoja wielomiesięczna praca zniknęła?
Czy cenisz sobie spokój i brak stresu?
Czy lubisz zarabiać pieniądze i oszczędzać czas?
Czy cenisz sobie poczucie komfortu i pewności, że Twoje dane są bezpieczne?

Jeśli odpowiedziałeś sobie chociaż na jedno z powyższych pytań twierdząco, to już wiesz, że ten program jest Ci niezbędny, a kupując go unikniesz strat, stresu i będziesz pewny, że Twoje dane są bezpieczne!

Czytając powyższy opis być może poczułeś zainteresowanie tym programem, a w Twoim umyśle pojawiła się myśl o jego zakupie bardzo dobra decyzja i niewielka inwestycjaw bezpieczeństwo Twoich danych. Prawdopodobnie masz swoje własne powody przekonują Cię, żeby skorzystać z tego programu. My wiemy jedno - Twoje dane są najcenniejsze!

Program ET Backup to niezawodne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych Twoich danych. Program posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są w czasie rzeczywistym i nie wymagają Twojej uwagi. Na bieżąco możesz dokonywać operacji na zarchiwizowanych plikach bez konieczności ingerencji w całą zawartość archiwum. Stworzone archiwa możesz nagrywać na płytach CD lub DVD.

Najważniejsze funkcje programu:
- dane archiwizowane są w czasie rzeczywistym
- archiwizacja odbywa się w tle, nie obciążając przy tym komputera oraz nie angażując Twojego cennego czasu
- pliki archiwum są kompresowane aby zajmowały jak najmniej miejsca w Twoim komputerze
- archiwa są zabezpieczane hasłem aby uniemożliwić do nich dostęp niepowołanym użytkownikom
- program wykonuje wiele zadań jednocześnie - można jednocześnie tworzyć, odtwarzać dane, monitorować zawartość kopii itp., zarządzając każdym z zadań z osobna
- program ma wbudowaną nagrywarkę CD/DVD

Teraz Twoje dane mogą być naprawdę bezpieczne. Kopie bezpieczeństwa możesz tworzyć szybko, łatwo i skutecznie.

Wymagania systemowe:
- System operacyjny: Windows 2k/XP/Vista
- Procesor: Pentium 500Mhz lub szybszy
- Pamięć RAM: 64MB
- HDD: 5MB (plus miejsce na kopie)
- Napęd CD/DVD