Programy

Symulator Jazdy Samochodem Symulator jazdy samochodem: wykonany na zlecenie Politechniki Poznańskiej posłuży jako narzędzie naukowe w wielu eksperymentach. Program został zintegrowany z prawdziwą kabiną samochodową, projektorem oraz tablicą LED.

Wirtualny Dom Wirtualny Dom: innowacyjne rozwiązanie naszej firmy w dziedzinie prezentacji inwestycji deweloperskich. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nie wstając od komputera, można odbyć spacer po nowo powstających budynkach. A wszystko to Twojej przeglądarce internetowej!

Karaoke Hity Disco Polo Karaoke Hity Disco Polo: gwarancja świetnej zabawy. Zaśpiewaj największe hity gwiazd Disco Polo, a za każdy dobrze zaśpiewany dŸwięk otrzymuj punkty. Stwórz swoją własną imprezę Karaoke i rywalizuj z przyjaciółmi.

Socrates 111 Zabaw i Ćwiczeń Socrates 111 Zabaw i Ćwiczeń: kolejny program edukacyjny ze znanej i cenionej serii Socrates. Program zawiera zupełnie nowe gry, zabawy i specjalnie zaprojektowane drukowane karty z łamigłówkami.

Karaoke For Fun z Radiem Złote Przeboje Vol.2 KFF z Radiem Złote Przeboje Vol.2: Redakcja Muzyczna Radia Złote Przeboje już po raz drugi wybrała dla Was specjalny, wiecznie żywy, zestaw utworów. Każde muzyczne spotkanie, wspólna impreza z przyjaciółmi są świetną okazją do śpiewania ulubionych przebojów.

Biesiada Karaoke Biesiada Karaoke: znane i kochane, najlepsze piosenki biesiadne teraz w formie karaoke. Bawiąc się z przy Biesiada Karaoke otrzymujesz pełen zestaw najlepszych polskich piosenek biesiadnych, idealnych do zabawy w gronie przyjaciół.

Dziecięce Przeboje Karaoke Dziecięce Przeboje Karaoke: zostało stworzone z myślą o najmłodszych. Wszystkie utwory mają linię melodyczną i są śpiewane. Dzięki temu dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać lub czytają słabo również mogą bawić się w karaoke!

Karaoke for Fun z Radiem Złote Przeboje KFF z Radiem Złote Przeboje: Redakcja Muzyczna Radia Złote Przeboje wybrała dla Was specjalny zestaw utworów - waszą ulubioną muzykę. Każde muzyczne spotkanie, wspólna impreza z przyjaciółmi są świetną okazją do śpiewania ulubionych przebojów.

Karaoke for Fun: ESKA Hity Na Czasie KFF ESKA Hity Na Czasie: jedyna w swoim rodzaju, absolutnie odjazdowa, limitowana edycja specjalna Karaoke for Fun. Piosenki zostały starannie dobrane przez Redakcję Muzyczną Radia ESKA. To Karaoke z pewnością rozrusza każdą imprezę!

Karaoke For Fun: 50 Hitów KFF 50 Hitów: nowoczesny następca Karaoke for Fun: Polski MuzykoPak. Zestaw zawiera tak utwory kultowe, jak i współczesne hity, oferując opcje do zabawy w wiele osób oraz możliwość nagrywania swoich wokalnych dokonań.

Karaoke For Fun: 80 Hitów KFF 80 Hitów: nowoczesny następca Karaoke for Fun: Polski MuzykoPak. Zestaw zawiera tak utwory kultowe, jak i współczesne hity, oferując opcje do zabawy w wiele osób oraz możliwość nagrywania swoich wokalnych dokonań.

Karaoke For Fun: Rock KFF Rock: specjalna edycja najlepszego i najpopularniejszego karaoke na rynku - Karaoke For Fun - dedykowana muzyce rockowej. W zestawie znajdziemy największe przeboje rockowe zarówno polskich wykonawców: Dżem, ONA, T-Love itd., jak i anglojęzycznych: Aerosmith, U2, Bon Jovi, Linkin' Park czy Red Hot Chilli Peppers.

Karaoke For Fun: Pop KFF Pop: specjalna edycja najlepszego i najpopularniejszego karaoke na rynku - Karaoke For Fun - dedykowana muzyce nurtu pop. Znajdziemy tutaj nie tylko utwory polskich wykonawców, takich jak Feel, Doda, czy Reni Jusis, ale też największych gwiazd światowego formatu – Timbaland, Rihanna, Lady Gaga, Shaun Baker czy Madonna.

Karaoke For Fun: Król Popu KFF Król Popu: specjalna edycja najlepszego i najpopularniejszego karaoke na rynku - Karaoke For Fun. Edycja ta zawiera wyłącznie utwory największego piosenkarza wszechczasów i tytułowego Króla Popu – Michaela Jacksona. Pierwsze na świecie karaoke dedykowane Michaelowi Jacksonowi!

PC Security Explorer 2: pozwala znacznie poprawić ochronę komputera. Użytkownik otrzymuj narzędzie, które monitoruje programy i ruch internetowy, ochrania komputer przed zagrożeniami i tworzy kopię zapasową dokumentów.

Internet niania: program dzieki któremu Twoje dziecko nie będzie miało dostępu do nieodpowiednich treści w internecie.

Twój dietetyk Twój dietetyk: pozwala użytkownikowi wybrać optymalną dietę, kontrolować wagę ciała i racjonalnie się odżywiać. Osoby uprawiające sport mogą z jego pomocą lepiej planować treningi a ci którzy chcą zrzucić niepotrzebne kilogramy, mogą szybko i wygodnie stworzyć plan walki z nadwagą.

Mistrz wizażu Mistrz wizażu: chcesz zmienić swój wygląd, ale obawiasz się, że z nowym stylem nie będzie Ci do twarzy? Sprawdź to! Mistrz Wizażu oferuje różnorodne opcje, które pozwalają Ci zdecydować jak bardzo się zmienić.

ET Backup Professional ET Backup Professional: bo Twoje dane są najcenniejsze! Program ET Backup to niezawodne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych Twoich danych. Program posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są w czasie rzeczywistym i nie wymagają Twojej uwagi. Na bieżąco możesz dokonywać operacji na zarchiwizowanych plikach bez konieczności ingerencji w całą zawartość archiwum. Stworzone archiwa możesz nagrywać na płytach CD lub DVD.

DISC Creation Studio Professional DISC Creation Studio: dziesiątki nagranych płyt, niedbale opisanych i nieczytelnych!?! Pliki, których trzeba godzinami szukać na wielu dyskach!?! Osobne, nie współpracujące ze sobą, aplikacje do nagrywania, katalogowani i tworzenia etykiet - masz już tego dość!?! Sięgnij po Professional DISC Creation Studio - program kompleksowo usprawniający pracę z płytami CD i DVD. Uruchom Professional DISC Creation Studio, włóż do nagrywarki czystą płytę, ...

Video Creation Studio Twoje Multimedia - Professional Video Creation Studio: "twoje multimedia" to seria prostych programów, które ułatwią i przyspieszą Twoją codzienną pracę i rozrywkę. Professional Video Creation Studio to pierwszy profesjonalny program do edycji plików video dostępny dla każdego! Program pozawala każdemu m.in.: kopiować filmy DVD, montować własne klipy, konwertować dowolne pliki VIDEO do każdego formatu! Skopiuj swoje filmy DVD na płyty CD-R - Konwersja filmów DVD do DivX lub ...

AntyDialer Anty Dialer: pozwoli uniknąć niespodziewanych i bardzo wysokich rachunków telefonicznych, które mogą zrujnować niejeden budżet.

AntyPopUp AntyPopUp: zero reklam! Denerwujące reklamy wyskakujące podczaskorzystania z internetu, otwierające się samoistnie strony www stały się plagą.

PC Backup PC Backup: komputery to awaryjne urządzenia. Często awariasystemu lub działanie wirusa potrafi unicestwić rezultaty wielogodzinnej pracy.

Budżet Domowy Budżet Domowy: program pozwala na opanowanie budżetu domowego. Teraz możesz planować i dysponować swoim budżetem rozważnie i strategicznie.

Dyktando Dyktando: to program dla dzieci, oraz dla wszystkich osób, które chcąpoprawić swoją znajomość ortografii.

Firewall PRO Firewall PRO: to niewielki, ale niezwykle skuteczny program, któryuchroni Ciebie i twoje dane przed atakami z sieci.

Flow Charts PRO Flow Charts PRO: czyli schematy blokowe - są graficzną reprezentacjąalgorytmów, lub sekwencji zdarzeń.

Internet Cleaner Internet Cleaner: to Twoja prywatność w ogromnej sieci! Nik niebędzie wiedział jakie witryny WWW odwiedzasz.

Internet Protector Internet Protector: pozwala na znaczącezwiększenie bezpieczeństwa komputera i dokumentów poprzez wszechstronną kontrolę zainstalowanych programów, internetu i sieci lokalnej.

Lektury: to zebrane na CD pełne teksty 52 lektur szkolnych. Na jednym krążku autorom udało się pomieścić wszystkie najważniejsze utwory polskiej i klasycznej literatury, wraz z ich omówieniem. Wydawnictwo to stanowi nieocenioną pomoc dla wszystkich uczniów, a w dodatku pozwala zaoszczędzić miejsce na półce.

Matematyka Matematyka: to nowoczesny program uczący matematyki. Pozwala sprawdzić wiadomości z zakresu programowego gimnazjum, szkoły podstawowej i liceum.

PC Clean Dzięki PC Clean: komputer zacznie pracować jaknowy! Windows podczas pracy zapisuje na dysku wiele plików. Każdy program po odinstalowaniu zostawia po sobie wpisy w rejestrze. Po pewnym czasie system zmienia się w gigantyczny śmietnik. Działa coraz wolniej i wolniej...

PC Packer PC Packer 2005: program do archiwizacji danych, który pozwoli Ci zredukować objętość plików nawet o kilkadziesiąt procent. Packer zapisuje skompresowane pliki w formacie .zip, ale potrafi też odczytywać archiwa .rar.

Pisz Szybciej Pisz Szybciej: to program, który początkujących użytkowników komputerów nauczy bezwzrokowego pisania na klawiaturze, a u bardziej zaawansowanych rozwinie tę przydatną umiejętność.

Prawo Jazdy Prawo Jazdy: jest programem stworzonym dla ludziprzygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B.

Przepisy Kucharskie Przepisy Kucharskie: to doskonała książka kucharskaw twoim komputerze. Program zawiera ponad 1000 przepisów pogrupowanych w 67 kategoriach.

Uninstal Uninstal: to niewielki, ale niezwykle pożyteczny program,który pozwoli Ci bezpiecznie usunąć niechciane programy i pliki i pomoże przy porządkowaniu twardego dysku.

Kreator Wizytówek Kreator Wizytówek: pomoże Ci łatwo stworzyć i wydrukować kartę wizytową. Program oferuje wiele gotowych wzorów i grafik. Z ich pomocą sprawisz, że Twoja wizytówka będzie niepowtarzalna.

WWW Studio WWW Studio: został stworzony specjalniez myślą o ludziach, którzy chcieliby zaistnieć w sieci, ale nie są profesjonalnymi twórcami stron internetowych.

Chemia i Matematyka: system e-learningowy do nauki matematyki i chemi dla uczniów szkół podstawowych.